Nerede hayat varsa, orada umut vardır. Tüm ümitler ve başarılar bizimle olsun.
Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. Tüm hedeflerimiz gerçekleşsin…
Hiç yanlış yapmayan insan genellikle hiçbirşey yapmaz. Yanlışlarımız az, başarılarımız devamlı olsun…
Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olurdu. 2013 paylaşımlarımızın yılı olsun…
Herşeyin yok olduğunu düşündüğümüz anda, gelecek hala yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır.

2013’ün bizlere hayatımız boyunca unutamayacağımız güzellikleri yaşatmasını diliyorum.

imza


Artık sivrisinek olmayacak!

2 litrelik bir pet şişeyi alın ve üst kısmını kesin. kestiğiniz üst kısmı ters olarak alt kısma yerleştirin ve yapıştırın. Sıcak suya 1 tatlı kaşığı yaş maya ve 1/2 su bardağı şeker ekleyin ve yapmış olduğunuz şişeye dökün. Sivrisinekler yayılan karbondiyoksidin cazibesine kapılacak ve yiyecek bulma içgüdüsüyle tuzağa geleceklerdir 😉


Tek başınıza yaşıyorsunuz. Veya eşinize elinizden geldiğince yardımcı olmak istiyorsunuz. Ya da bir mağazada reyon sorumlususunuz ve müşterilerin açıp baktığı sonrada öylece bıraktığı t-shirtleri katlamaktan bunaldınız. (merak etmeyin sizi anlıyorum)
İşte size muhteşem bir t-shirt katlama aparatı… T-shirt’ü bu aparatın üstüne açıyoruz. Sağ, sol, alttan derken hoop işte size katlanmış t-shirt’ünüz. Bu aparat sayesinde artık daha düzenli olacaksınız.

Yahu ben bunu nasıl yapıcam derseniz işte size bir link… Burayı Tıklayarak bu aparatın nasıl yapıldığını anlatan siteye ulaşabilirsiniz.


29/06/1900 “Küçük Prens”in yaratıcısı Fransız romancı ve pilot Antoine Saint-Exupery doğdu.

(Antoine Marie Jean-Baptiste Roger, comte de Saint Exupéry (29 Haziran 1900 – 31 Temmuz 1944), Fransız pilot, yazar ve şairdir. Özellikle “Küçük Prens” (Le Petit Prince) isimli eseriyle ünlenmiştir.

Devamı…


İnanır mısınız, bu resmi internette dolaşırken buldum. Japon bir anime sanatçısının çizimi… İnanılmaz ama bana benziyor 🙂